Період карантину змушує нас змінити свою стандартну поведінку, звички та плани

Дата: 26.10.2020 11:12

Достеменно відомо лише те, що нам усім буде потрібна робота. Знаємо, що пересічні українці й українки не з тих, хто чекатиме, що після карантину станеться диво.

Перший крок для успішного пошуку роботи - написання резюме. Пропонуємо прості поради, як зробити його інформативним і з "родзинкою".

Будьте оригінальними, але в рамках. Джазмени, які стали гуру імпровізації, довго вивчали ази музичної теорії та прийняті стандарти. Якщо ви ставите за мету вразити своєю оригінальністю, то зважайте на наявні тут шаблони. Гарно структурований документ, без орфографічних помилок - це те, що чекають роботодавці. Пам'ятайте, що у вас не буде другого шансу справити перше враження.

Зрозумійте очікування роботодавців. Подивіться, кого саме шукають наймачі - галузі, професії, навички. Зайдіть на сайти тих роботодавців, у яких ви прагнете знайти роботу та подивіться, кого ж шукають вони. Оцініть свої здобутки та компетенції очима роботодавця. Ознайомлення з картиною ринку праці підкаже, як "намалювати" свій портрет, щоб він був цікавим саме конкретним роботодавцям. Напевно, варто ще раз згадати, що в нинішній кризовий момент потрібні працівники у сфері логістики, медицини та інформаційних технологій.