Рестарт. Як відновити кар’єру після перерви

Дата: 09.11.2020 19:34

Безліч людей стикаються зі стресом у разі повернення на роботу після перерви. Тим паче, коли йдеться не про щорічну відпустку, а про тривалий період неактивності, скажімо, викликаний військовою службою або необхідністю доглядати за дітьми. Відновлення кар’єри вимагає значних емоційних зусиль. Проте, розклавши це завдання на окремі питання, подолати цей етап буде простіше.

Чітко опишіть роботу, яку шукаєте. Не просто занурюйтесь у пошук на вебсайтах, що оприлюднюють вакансії. Натомість знайдіть час, щоб обміркувати, що ви хочете: який тип роботи буде виконуватись і приносити задоволення? Чи плануєте займатися такою роботою, як колись, чи хочете спробувати щось нове? Плюс, подумайте про свою перерву в кар’єрі. Ви маєте нові навички, пішли добровольцем чи брали уроки англійської/іспанської? Навіть якщо ви активно не працювали, ви можете розказати про вагомі досягнення під час співбесід або додати їх до свого резюме.

Далі https://is.gd/ltQzkZ

#ДСЗ #служба_зайнятості #робота_є