Конкурс «Учитель року – 2021» стартував!

Дата: 18.11.2020 15:20

Всеукраїнський конкурс «Учитель року» - це щорічні фахові зустрічі кращих учителів закладів освіти Варвинської селищної ради, Варвинського району, Озерянської сільської ради.

17.11.2020 року пройшов І тур конкурсних випробувань для учасників всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2021» в номінації «Математика». Учасниками І туру конкурсу стали кращі учителі математики:

Беребенець Любов Григорівна, учитель математики Остапівського ЗЗСО І-ІІ ступенів Варвинської районної ради;

Гайдук Ніна Миколаївна, учитель математики Озерянського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Озерянської сільської ради;

Курленя Олена Миколаївна, учитель математики Журавського ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім.Г.Ф.Вороного Варвинської районної ради;

Місько Валентина Іванівна, учитель математики Озерянського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Озерянської сільської ради;

Овчар Надія Юріївна, учитель математики КЗЗСО І-ІІІ ступенів «Варвинський ліцей №2» Варвинської селищної ради;

Компетентне фахове журі очолила начальник відділу освіти, дітей, молоді та спорту Варвинської селищної ради Редька Надія Вікторівна. До складу журі ввійшли кращі учителі математики ОТГ і району:

Савицька Валентина Миколаївна, заступник директора з НВР КЗЗСО І-ІІІ ступенів «Варвинський ліцей №1»;

Соколівська Тетяна Василівна, заступник директора з НВР Гнідинцівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Варвинської районної ради;

Левківська Ганна Миколаївна, учитель математики Гнідинцівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Варвинської районної ради.

Технічну допомогу і величезну підтримку у роботі на платформі Google Meet надала директор КЗЗСО І-ІІІ ступенів «Варвинський ліцей №1» Прищенко Тетяна Іванівна, яка була координатором дистанційної зустрічі, а із завданням спікера конкурсних випробувань успішно справилася завідуюча методичним кабінетом сектору освіти, культури, у справах сім’ї, молоді та спорту Варвинської РДА Кисіль Світлана Геннадіївна.

Учасники конкурсу у дистанційному режимі пройшли тестування з фаху, педагогіки і психології. Також свою педагогічну майстерність конкурсанти продемонстрували у конкурсних випробуваннях «Майстер-клас» та «Дистанційний урок». Всі учасники конкурсу щедро поділилися своїми напрацюваннями і творчими здобутками, показали високий рівень методичної компетентності, глибокі фахові знання та продемонстрували вміння використовувати інноваційні технології у педагогічній діяльності.

Переможцем І туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021» в номінації «Математика» стала учитель математики КЗЗСО І-ІІІ ступенів «Варвинський ліцей №2» Надія Юріївна Овчар. Призові місця зайняли відповідно Курленя Олена Миколаївна, учитель математики Журавського ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім.Г.Ф.Вороного Варвинської районної ради та Приходько Юлія Миколаївна, учитель математики КЗЗСО І-ІІІ ступенів «Варвинський ліцей №1» Варвинської селищної ради.

Вітаємо наших шановних учасників конкурсу і бажаємо їм не зупинятися на досягнутому, завжди вірити в себе, сміливо йти до вершин успіху! Творчих досягнень вам, шановні колеги, міцного здоров’я та імунітету!

В.Б.Кривчун, головний спеціаліст  відділу

освіти, дітей, молоді та спорту

Варвинської селищної ради