Чому потрібно писати супровідний лист до резюме?

Дата: 30.11.2020 15:37

Знайшлась! Ось вона, нарешті, вакансія твоєї мрії… і не тільки твоєї. Посада одна, а претендентів багато. Хочеш збільшити свої шанси – тоді починай писати супровідний лист. Можливо, у тебе є сумніви, навіщо він потрібний? Тоді будемо розвінчувати їх.

По-перше, за даними дослідження, які періодично проводять рекрутингові компанії, першими переглядають резюме із супровідними листами, а потім всі інші. Тому вже на цьому етапі відбору потрібно зацікавити роботодавця. Він одразу побачить, що ти не бездумно розсилаєш резюме усім, а зважено підходиш до пошуку роботи.

По-друге, у листі зможеш більш широко (на відміну від резюме) розповісти про свої особисті якості та професійні навички.

По-третє, при написанні листа можеш переконати роботодавця, чому саме ти, а не хтось інший повинен обійняти посаду.

Резюме без супровідного листа – це як гарна жінка без прикрас, начебто і гарно, але чогось не вистачає. Тож хочеш справити позитивне враження – надсилай завжди резюме із супровідним листом. І тоді бажана ціль буде досягнута.

Перебуваєш у пошуку роботи і не знаєш, де її знайти? Годі шукати – краще завітай до служби зайнятості. Ми обов’язково допоможемо тобі з працевлаштуванням.

#ДСЗ #служба_зайнятості