ІНФОРМАЦІЯ про початок проходження перевірки, передбаченої Законом України “Про очищення влади”

Дата: 21.12.2020 16:59

Відповідно Закону України “Про очищення влади” для перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, згідно з Порядком проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563, Варвинською селищною радою 18 грудня 2020 року розпочато проведення перевірки щодо:
-    ГАРМАША Віктора Івановича – першого заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради;
-    ГАЛУШКИ Андрія Миколайовича –  заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради;
-    ГАЙДАЯ Миколи Васильовича - секретаря селищної ради.

№228 Про організацію проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади"
Додатки: заяви Гармаша В.І., Галушки А.М., Гайдая М.В.
Декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або  місцевого самоврядування за 2019 рік посадовими особами подані   та оприлюднені на офіційному веб-сайті НА із запобігання корупції.