Дата: 31.12.2020 11:38

Місцезнаходження закладу освіти: 17600, Чернігівська область, Прилуцький район, смт Варва, вулиця Пилипенка, будинок 3.

Умови оплати праці: посадовий оклад, надбавки, доплати та премії встановлюються відповідно до чинного законодавства: Постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002р. №1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», Постанови Кабінету Міністрів України від 20.04.2007р. №643 «Про затвердження розмірів підвищення посадових окладів (ставок заробітної плати) та додаткової оплати за окремі види педагогічної діяльності у співвідношенні до тарифної ставки», наказу МОН від 26.09.2005р. №557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ», наказу МОН від 15.04.1993р. №102 «Про затвердження Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти».

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

- громадянство України;

- вільне володіння державною мовою;

- вища освіта не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

- стаж педагогічної роботи не менше трьох  років, а також організаторські здібності, фізичний і психологічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають наступні документи:

• заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

•  автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

•  копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

•  копію документа про вищу освіту ( з додатком, що є невідємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

•  копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;

•  мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості. Відповідальність за достовірність поданих документів несе заявник.

Зазначені документи подаються у Відділ освіти, дітей, молоді та спорту Варвинської селищної ради за адресою : смт Варва, вулиця Пилипенка, 3.

Строк подання документів для участі в конкурсному відборі становить до 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсного відбору у газеті «Слово Варвинщини» та на офіційному веб-сайті Варвинської селищної ради.

Упродовж п’яти робочих днів з дня завершення строку подання документів для участі у конкурсі конкурсна комісія:

•        перевіряє подані документи на відповідність установленим законодавством та цим Порядком;

•        приймає рішення про недопущення до участі у конкурсі осіб, які подали не всі документи, необхідні для участі в конкурсі відповідно до вимог законодавства та цього Порядку, або подали документи після завершення строку їх подання;

•        оприлюднює на веб-сайті засновника перелік осіб, яких допущено до участі у конкурсному відборі (далі - кандидати).

Конкурсний відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами:

- презентації роботи на відповідній посаді в Центрі (для директора Центру – презентації стратегії розвитку  Центру) побудованої відповідно за завдань Центру, визначених установчими документами, та чинним законодавством України (оцінюється до 10 балів)

- проведення співбесіди на знання законодавства України у галузі освіти, зокрема Законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту», «Про позашкільну освіту», інших нормативно-правових актів у галузі освіти, а також Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року(оцінюється до 10 балів).

Про час і місце проведення конкурсу буде повідомлено додатково упродовж п’яти робочих днів з дня завершення строку подання документів.

Прізвище, ім’я, по батькові, номер телефону особи, яка надає додаткову інформацію про проведення конкурсного відбору та відповідає за прийом документів: Бобошко Андрій Петрович, головний спеціаліст відділу освіти, дітей, молоді та спорту селищної ради,

т. 066-484-8315