Одним із напрямків інноваційного розвитку освіти є система STEM-навчання

Дата: 29.01.2021 12:29

Дана технологія базується на постійному пізнавальному пошуку, дослідженню, відкриттях, обміну враженнями.

28.01.2021 року відзначалося свято, яке об’єднує багато поколінь дорослих та дітей, захоплених збиранням ЛЕГО-конструкторів – Міжнародний день ЛЕГО.

З даної проблеми в ЗДО «Джерельце» 27.01.2021 року було проведено науково-теоретичний семінар «STEM- освіта – розвиваємо критичне мислення дошкільників».  Педагоги ознайомилися з актуальними проблемами та перспективами даної системи (Рубан Н.А.,  вихователь-методист), з особливостями облаштування STEM-лабораторій (Петренко Н.І. інструктор з фізкультури),  про ЛЕГО-конструктор як компонент STEM-освіти розповіла вихователь Ляшенко Н.І.

Професійно, сучасно було проведено майстер-клас «ЛЕГО – безмежний світ гри» вихователем Борсук Л.В. Всі педагоги отримали цікаву і корисну інформацію яку будуть впроваджувати в роботу з дітьми.