Щодо аукціону з продажу державного майна

Дата: 04.02.2021 14:10

Доводимо до вашого відома, що 03 березня 2021 року очікується аукціон продажу об’єкта державної власності – незавершеного будівництва цегельного заводу, розташованого за адресою: Чернігівська область, смт. Варва, вул. Зарічна, 80б. Стартова ціна об’єкта - 1 176 194,80 грн. без ПДВ.

Відповідно до норм чинного законодавства всі аукціони з продажу об'єктів малої приватизації проводяться в електронній торгові системі "Prozorro.Продажі". Законодавством передбачено проведення трьох видів аукціонів (кожен наступний оголошується тільки якщо попередній не відбувся), а саме: аукціон з умовами/без умов; аукціон із зниженням стартової ціни; аукціон за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій. Інтервал між аукціонами – 30 календарних днів.

Дізнатися детальну інформацію, ознайомитися з документацією, а також швидко перейти до участі в аукціоні можна на сайті privatization.gov.ua за посиланням: https://privatization.gov.ua/product/nezavershene-budivnytstvo-tsegelnogo-zavodu-za-adresoyu-smt-varva-vul-zarichna-80b/