Підведено підсумок обласного конкурсу дитячої творчості «Малюй майбутнє»

Дата: 11.03.2021 17:16

У світі існує чимало винаходів і відкриттів, авторами яких стали діти. Більшість цих відкриттів уже використовуються в нашому повсякденному житті. Наприклад, хутряні навушники або калькулятор, фруктове морозиво на паличці та шрифт Брайля.

З метою привернення уваги до науки, розкриття творчої обдарованості, креативності, виявлення нових талантів Чернігівщини, Благодійним фондом «Малюй майбутнє» за підтримки обласного центру соціальних служб організований та проведений обласний конкурс дитячої творчості «Винахідливість. Молодість. Талант». Участь у конкурсі взяли обдаровані, творчі діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, які виховуються у прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу.

Конкурсні роботи приймались за трьома напрямками:

- образотворче мистецтво,

- декоративно-прикладне мистецтво,

- література.

Участь у даному конкурсі прийняли п’ятеро дітей з нашої громади. Учениця 8 класу Варвинського ліцею № 1 Силка Тетяна, зайняла ІІ місце у віковій категорії 13-18 років.

Конкурсні роботи Дзюби Сніжани, Красножона Павла, Давиденко Анни та Давиденко Ангеліни також були оригінальними, творчими та відображали дитячі фантазії щодо наукових відкриттів, які чекають людство у майбутньому тому і були відзначені грамотами та призами.

Вітаємо наших переможців та всіх учасників даного конкурсу.

Усі дитячі винаходи минулого доводять, що не обов’язково бути дорослим, щоб робити великі відкриття!

Давайте можливість дітям творити, досліджувати, винаходити та реалізовувати!

За інформацією

КЗ «Варвинський центр соціальних служб»