Пілотний проект «Почуй мене»

Дата: 19.03.2021 15:00

З 05 березня 2021 року Міністерством соціальної політики України у співпраці з громадською організацією «Громадський рух «Соціальна єдність» реалізовується пілотний проект «Почуй мене», спрямований на полегшення комунікації людьми з вадами слуху та представниками органів виконавчої влади.

Суть проекту полягає у спрощенні процесу комунікації при отриманні особами з інвалідністю з вадами слуху будь-яких послуг шляхом надання можливості отримати інформацію через сурдоперекладача  в режимі онлайн, а також у вигляді відеолиста.

Скористатися відповідною послугою можна через офіційний сайт Мінсоцполітики (вкладка «Почуй мене»).

Комунікацію і розгляд відповідних звернень забезпечує Урядовий контактний центр.

Відповідні інформаційні матеріали щодо використання такої послуги розміщені на офіційному сайті Мінсоцпоілтики та сторінці Фейсбук.