7 сесія восьмого скликання

Дата: 26.03.2021 08:59

25 березня 2021 року о 14-00 годині  в залі засідань селищної ради відбулося  засідання 7 сесії

Варвинської селищної ради 8 скликання

На розгляд сесії виносяться питання:

Про депутатські запити.

1.

Про результати розгляду депутатських запитів.

Земельні питання.

1.

Про внесення змін до Плану (Програми) соціально – економічного та культурного розвитку Варвинської селищної  ради Прилуцького району Чернігівської області на 2021 рік.

1.

Про передачу майна відділу культури Варвинської селищної ради.

1.

Про передачу майна відділу освіти Варвинської селищної ради.

1.

Про внесення змін до Переліку адміністративних послуг, що надаються  через Центр надання адміністративних послуг Варвинської селищної ради.

1.

Про припинення Комунального закладу «Центр культури та дозвілля» Варвинської селищної ради Прилуцького району Чернігівської області.

1.

Про реорганізацію ЦНСП Варвинської селищної ради.

1.

Про внесення змін до рішення першої сесії селищної ради восьмого скликання від 09.12.2020  №26 «Про утворення виконавчого комітету Варвинської селищної ради VІІІ скликання та затвердження його персонального складу».

1.

Про внесення змін до Комплексної програми «Молодь, сім’я, діти Варвинської громади» на 2021-2025 роки.

1.

Про затвердження Положення про сектор оборонної роботи та цивільного захисту Варвинської селищної ради Прилуцького району Чернігівської області.

1.

Про затвердження Програми «Профілактика правопорушень на 2021-2022 роки».

1.

Про затвердження Положення про старосту.

1.

Про внесення змін до Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Варвинська лікарня» Варвинської селищної ради Прилуцького району Чернігівської області на 2021-2025 роки.

1.

Про внесення зміни до Програми фінансової підтримки соціально незахищених верств населення Варвинської селищної територіальної громади на 2021-2025 роки.

1.

Про організаційні заходи із забезпечення діяльності ДНЗ «Росинка».

1.

Про припинення  закладу дошкільної  освіти «Яблунька» Варвинської селищної ради Прилуцького району Чернігівської області.

1.

Про внесення зміни до рішення Варвинської селищної ради від 10 лютого 2021 року № 122.

1.

Про затвердження структури та штатного розпису Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Варвинської селищної ради Прилуцького району Чернігівської області.

1.

Про затвердження Програми розвитку фізичної культури та спорту Варвинської селищної територіальної громади на 2021 – 2025 роки.

1.

Про  передачу житла у приватну власність.

1.

Про внесення змін до рішення другої сесії восьмого скликання селищної ради від 24 грудня 2020 року  № 90 «Про бюджет  Варвинської селищної територіальної громади на 2021 рік».

Різне.

Фото Зими Є.В. - директор ТОВ "Редакція газети "Слово Варвинщини"