У І кварталі службою зайнятості області працевлаштовано 2.4 тис. безробітних

Дата: 15.04.2021 19:07

Вже понад рік Україна живе в умовах пандемії. Коронакриза кардинально змінила ринок праці: відбулося стрімке збільшення чисельності безробітних та суттєве скорочення кількості вакансій. Але допомога служби зайнятості шукачам роботи і роботодавцям не зупинялась навіть в часи жорсткого карантину.

Так, протягом І кварталу 2021 року лави безробітних в області поповнили , тис. громадян, що на 31% більше, ніж за відповідний період торік. Всього ж на обліку в службі зайнятості перебували та отримували послуги , тис. безробітних.

До активних програм сприяння зайнятості протягом січня-березня 2021 року залучено 3,7 тис. безробітних. Зокрема, , тис. осіб працевлаштовано. Крім того, безробітних залучено до тимчасової зайнятості та - охоплено професійним навчанням.

Протягом І кварталу в базі вакансій обласної служби зайнятості були наявними майже , тис. пропозицій роботи, а це майже на 30% менше, ніж за цей період торік.

Станом на 1 квітня 2021 року в області налічувалось майже , тис. офіційно зареєстрованих безробітних, що на 23% більше, ніж на цю дату торік. Водночас роботодавці потребували , тис. працівників. Тож на кожне вільне робоче місце претендувало осіб (рік тому було 18).

#служба_зайнятості #ДСЗ #ринок_праці