Купівля квартири сироті

Дата: 15.04.2021 19:11

14 квітня цього року молода особа з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, отримала у власність 3-х кімнатну квартиру.  Це стало можливим завдяки реалізації Варвинською селищною радою  державної програми з придбання житла даній категорії дітей/осіб за рахунок надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам. Дана програма діє в Україні з 2017 року. У Варвинській селищній громаді це перший випадок виплати грошової компенсації на придбання житла дітям/особам вищеназваної категорії, які перебувають на квартирному обліку. Цього дня на базі  Варвинської селищної ради відбулась зустріч місцевого розпорядника коштів в особі очільниці громади Валентини Саверської – Лихошви, членів місцевої комісії з новою власницею квартири. Нею стала мешканка смт Варва, особа з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування – Альона Крицька.

Однією з умов придбання житла за рахунок державних коштів є забезпечення центром соціальних служб соціального супроводу дітей/ осіб, яким призначено грошову компенсацію. Тож спеціалісти Варвинського центру соціальних служб допомагали 23-річній дівчині відкрити спеціальний рахунок в Ощадбанку для переказу коштів, сприяли оформленню права власності у Варвинській державній нотаріальній конторі, представляли інтереси особи на засіданні комісії Варвинської селищної ради. Соціальна підтримка особи триватиме й надалі, оскільки є потреба у формуванні навичок господарювання.

За меріалами КЗ «Варвинський центр соціальних служб»