Дорогі учасники ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи!

Дата: 26.04.2021 17:44

Серед усіх трагедій, які пережило людство, Чорнобильська катастрофа не має аналогів за масштабами, техногенними та медичними наслідками.  Вона стала болючою історією для всього світу і залишається важкою спадщиною майбутнім поколінням багатьох держав.

День вшанування Вашого подвигу – це ще одна нагода низько вклонитися усім ліквідаторам страшної трагедії, усім, хто ціною власного життя подарував нам сьогоднішній день. Ви йшли на цей подвиг за покликом серця, не думаючи про нагороди, відзнаки та пільги. Минають роки, але не минає біль від втрати наших героїв-ліквідаторів.

Сьогодні наш святий обов'язок – пам'ятати, якою ціною дісталася перемога над техногенною стихією, шанувати героїв-чорнобильців, надавати дієву допомогу усім, хто з честю прийняв суворий виклик чорнобильського лиха.
Дорогі ліквідатори, від усього серця бажаю Вам доброго здоров'я, міцності духу, сімейного благополуччя, оптимізму та впевненості у завтрашньому дні, миру та спокою.

Депутатський корпус селищної ради,

виконавчий комітет

Селищний голова                                                                            В. В. Саверська - Лихошва