Повідомлення про громадське обговорення

Дата: 21.05.2021 11:01

Повідомлення про громадське обговорення

Згідно постанови Кабміну №555 від 25.05.2011 року відбудуться громадські слухання про діяльність виробництва Автомобільної колони № 2 Групи транспортних сервісів (Прилуки) Управління транспорту ПАТ «Укрнафта» розташований в смт. Варва Варвинського району Чернігівської області по вул. Космонавтів, 35 та можливість скорочення санітарно-захисної зони до житлової забудови».

1. Мета слухань – Визначення думки місцевих жителів смт. Варва щодо діяльності виробництва Автомобільної колони № 2 Групи транспортних сервісів (Прилуки) Управління транспорту ПАТ «Укрнафта»  як джерела забруднювання атмосферного повітря та шуму, впливу його на мешканців та можливості скорочення СЗЗ підприємства до житлових будівель;

2. Автомобільна колона № 2 Групи транспортних сервісів (Прилуки) Управління транспорту ПАТ «Укрнафта»  за результатами розрахунків і на підставі прямих замірів не створюватиме концентрацій забруднюючих речовин в атмосферному повітрі вище гігієнічних нормативів за ДСП №173-96 та рівнів шуму вище допустимих норм за СН №3077-84 біля найближчої житлової забудови, нормативну СЗЗ 100 м можна зменшити і встановити наступний розмір СЗЗ до житлової забудови:

у західному напрямку:

- 72 метра від джерела №1 (неорганізоване, зварювальний пост);

у північно-західному напрямку:

- 56 метрів від джерела №2 (організоване, вентвикид від заточувального верстату);

- 40 метрів від джерела №17 (організоване, вентвикид з акумуляторної);

північно-східному напрямку:

- 44 метра на північний схід від джерела №2 (організоване, вентвикид від заточувального верстату);

- 64 метра від джерела №3 (організоване, вентвикид від зварювального посту в захисті аргону);

в інших напрямках:

-  нормативна СЗЗ відповідає вимогам ДСП №173-96 і складає 100 метрів.

в інших напрямках:

-  нормативна СЗЗ відповідає вимогам ДСП №173-96 і складає 100 метрів.

3. Дата та час проведення громадських слухань –  15 червня 2021 р., о 10.00 год.

Строк ознайомлення про громадські слухання – 25 діб від дня подачі об’яви в ЗМІ.

4. Місце проведення: територія стадіону «Юність» за адресою смт. Варва, вул. Миру 1в.