10 сесії 8 скликання

Дата: 26.05.2021 17:19

10 червня 2021 року о 14-00 годині  в залі засідань селищної ради відбудеться  засідання 10 сесії

Варвинської селищної ради 8 скликання

На розгляд сесії вносяться питання:

1. Про розміщення КЗ «Варвинський ЦСС».

2. Про розміщення фінансового відділу Варвинської селищної ради Прилуцького району Чернігівської області.

3. Про розміщення КЗ «ЦДЮТ» Варвинської селищної ради.

4. Про прийняття з державної у комунальну власність майна.

5. Про припинення КП «Покровське».

6. Про внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства Варвинської селищної ради Прилуцького району Чернігівської області на 2021 рік.

7. Про  передачу житла у приватну власність.

8. Про внесення змін до Програми територіальної оборони, мобілізаційної підготовки місцевого значення та забезпечення заходів, пов’язаних  із виконанням військового обов’язку, призовом громадян України на строкову військову службу, військову службу за контрактом та військову службу в резерві до лав Збройних Сил України та інших військових формувань на  2021-2022 роки.

9. Про створення Спеціалізованої служби первинного соціально-психологічного консультування осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.

10. Про внесення змін до Статуту Комунального закладу «Варвинська дитяча музична школа» Варвинської селищної ради Прилуцького району Чернігівської області.

11. Про внесення змін до рішення другої сесії восьмого скликання селищної ради від 24 грудня 2020 року  № 90 «Про бюджет  Варвинської селищної територіальної громади на 2021 рік».

12. Про здійснення фінансування на задоволення вимог виконавчих документів Варвинською селищною радою.

13. Про внесення змін до Статуту Комунального підприємства «Господар» Варвинської селищної ради Чернігівської області.

14-25. Земельні питання.

26. Різне.