Оголошення про громадські слухання

Дата: 04.06.2021 14:38

Відповідно до частини третьої статті 4 Закону України «Про особливості доступу до інформації у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення» проводяться відкриті слухання щодо цін/тарифів, їхніх складових для всіх категорій споживачів, зміни цін/тарифів за місцем надання споживачам відповідних послуг.

Статтею 27 Статуту, затвердженого рішенням Варвинської селищної ради від 13.12.2018 № 38-21/18отг, передбачається така форма участі громадськості у прийнятті рішень органу як громадські слухання.

Повідомляємо, що на території стадіону «Юність» в смт Варва (вул. Миру) 15 червня 2021 року о 17-30 годині відбудуться громадські слухання з питання:

1. Про намір зміни тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення шляхом корегування діючих тарифів.

Запрошуються зацікавлені особи та всі бажаючі.