СТОВ «Дружба-Нова» повідомляє

Дата: 23.06.2021 14:30

З 20.06 по 28.06 буде проводитись обробка Соняшнику с Світличне  фунгіцидом ( Пріаксор, Антиколорад плюс, Квантум Бор )

З 22.06 по 30.06 буде проводитись обробка Соняшнику смт Варва  фунгіцидом ( Аканто плюс, Антиколорад плюс, Квантум Бор )

З 23.06 по 30.06 буде проводитись обробка Соняшнику с Кухарка  фунгіцидом ( Аканто плюс, Антиколорад плюс, Квантум Бор )

З 22.06 по  30.06 буде проводитись обробка ( підживлення ) Кукурудзи с Калиновиця ( ПМБ )

З 22.06 по  30.06 буде проводитись обробка ( підживлення ) Кукурудзи с Озеряни ( ПМБ )

З 25.06 по  05.07 буде проводитись обробка ( підживлення ) Кукурудзи с Леляки ( ПМБ )

Пасічники будуть повідомлені в телефонному режимі згідно наданих вами реєстрів.

Пасічники будуть повідомлені в телефонному режимі згідно наданих вами реєстрів.