14 сесія восьмого скликання

Дата: 14.07.2021 17:19

29 липня 2021 року о 14-00 годині  в залі Варвинського будинку культури відбудеться  засідання 14 сесії

Варвинської селищної ради 8 скликання

На розгляд сесії вносяться питання:

1. Про звернення депутатів Варвинської селищної ради.
  2. Про внесення змін до рішення сесії селищної ради від 07 грудня 2020 року №6 «Про оплату праці Варвинського селищного голови».
  3. Про затвердження структури апарату та виконавчих органів Варвинської селищної ради.
  4. Про затвердження штатного розпису апарату Варвинської селищної ради та її виконавчих органів на 2021 рік.
  5. Про затвердження штатного розпису загону благоустрою в новій редакції.
  6. Про внесення змін до Статуту КНП «Варвинська лікарня».
  7. Про передачу майна КНП «Варвинський центр первинної медико-санітарної  допомоги».
  8. Про передачу майна на баланс КП «Господар».
  9. Про призупинення діяльності Богданівського закладу загальної середньої освіти І ступеня Варвинської селищної ради Прилуцького району Чернігівської області.
  10. Про призупинення діяльності Брагинцівського закладу загальної середньої освіти І ступеня Варвинської селищної ради Прилуцького району Чернігівської області.
  11. Про призупинення діяльності Кухарського закладу загальної середньої освіти І ступеня Варвинської селищної ради Прилуцького району Чернігівської області.
  12. Про призупинення діяльності Леляківського закладу загальної середньої освіти І ступеня Варвинської селищної ради Прилуцького району Чернігівської області.
  13. Про затвердження акту приймання-передачі.
  14. Про визначення Прилуцької районної державної адміністрації орендарем об’єкта нерухомого майна комунальної власності.
  15. Про визначення додаткового переліку підприємств, установ, організацій, що надають соціально важливі  послуги населенню на території  Варвинської селищної територіальної громади.
  16. Про продовження договору оренди нерухомого майна.
  17. Різне.