13 сесія восьмого скликання

14 липня 2021 року  в залі засідань селищної ради відбулося  засідання 13 сесії

Варвинської селищної ради 8 скликання

Порядок денний:

1.        Про звернення депутатів Варвинської селищної ради.
2.        Про стан законності, боротьби із злочинністю та охорони громадського порядку на території Варвинської селищної  територіальної громади.
3.        Звіт про виконання Плану (Програми) соціально-економічного та культурного розвитку Варвинської  селищної ради за І півріччя 2021 року.
4.        Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).
5.        Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу їх у власність.
6.        Про надання дозволів на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.
7.        Про надання дозволів на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.
8.        Про надання дозволів на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.
9.        Про надання дозволів на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для городництва.
10.        Про відмову в наданні дозволів на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність.
11.        Про відтермінування розгляду заяв.
12.        Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності.
13.        Про включення земельної ділянки несільськогосподарського призначення до переліку інвестиційно-привабливих земельних ділянок, право оренди на які підлягає продажу на земельних торгах.
14.        Про зміну цільового призначення земельних ділянок.
15.        Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки.
16.        Про розірвання договору особистого строкового сервітуту.
17.        Про припинення дії договору суперфіцію.
18.        Про внесення змін до договору оренди землі.
19.        Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо об'єднання земельних ділянок приватної власності
20.        Про розірвання договорів оренди.
21.        Про відмову у встановленні пільги зі сплати земельного податку.
22.        Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земель с. Калиновиця, с. Булавівщина, с. Сіряківщина, с. Григорівщина Калиновицького старостинського округу та с. Леляки, с. Саверське Леляківського старостинського округу Варвинської селищної ради Варвинського району Чернігівської області.
23.        Про розгляд клопотання АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО».
24.        Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки.
25.        Про припинення права користування земельними ділянками.
26.        Про надання дозволу на поділ земельної ділянки.
27.        Про припинення дії договору оренди.
28.        Про розірвання договорів оренди землі
29.        Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель сільськогосподарського призначення під проектними польовими дорогами.
30.        Про поновлення договору оренди на земельну ділянку.

31.        Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку  на території Варвинської селищної ради Прилуцького району Чернігівської області.
32.        Про встановлення  ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Варвинської селищної ради Прилуцького району Чернігівської області.
33.        Про   встановлення   ставки транспортного податку на території Варвинської селищної ради Прилуцького району Чернігівської області.
34.        Про встановлення ставок єдиного податку  на території Варвинської селищної ради Прилуцького району Чернігівської області.
35.        Про передачу майна на баланс КП «Господар».
36.        Про прийняття майна на баланс Варвинської селищної ради.
37.        Про розміщення КУ «Варвинський трудовий архів».
38.        Про намір передачі в оренду об’єктів нерухомого майна та включення їх до Переліку першого типу.
39.        Про намір передачі в оренду об’єкта нерухомого майна та включення його до Переліку другого типу.
40.        Про забезпечення участі на отримання грантової допомоги уряду Японії (програма «КУСАНОНЕ»).
41.        Про внесення змін до Плану (Програми)
соціально – економічного та культурного
розвитку Варвинської селищної  ради
Прилуцького району Чернігівської області
на 2021 рік.
42.        Про внесення змін до Програми відшкодування КП «Господар» різниці між встановленим розміром тарифів на комунальні послуги та економічно обґрунтованими витратами на їх виробництво на 2021 рік.
43.        Про внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства Варвинської селищної ради Прилуцького району Чернігівської області на 2021 рік.
44.        Про припинення ЗДО «Барвінок» Варвинської селищної ради.
45.        Про внесення змін  до Комплексної програми розвитку освіти Варвинської селищної ради на 2021-2025 роки, затвердженої рішенням сесії селищної ради від 24 грудня 2020 року №68.

46.        Про внесення змін до рішення другої сесії восьмого скликання селищної ради від 24 грудня 2020 року  № 90 «Про бюджет  Варвинської селищної територіальної громади на 2021 рік».
47.        Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю за виконанням фінансових планів комунальних некомерційних підприємств, що належать до комунальної власності Варвинської селищної ради.
48.        Різне.