Роботу знаходить той, хто її шукає

Дата: 27.07.2021 12:21

Активна співпраця з ОТГ компетентна допомога безробітним = працевлаштування. Саме ця формула спрацювала у випадку підбору роботи для Любові Квас із Журавки, що на Варвинщині.

Після звернення жінки до Варвинської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості кар’єрним радником було складено індивідуальний план працевлаштування з урахуванням можливостей безробітної та результатів профілювання. Поки тривав пошук роботи, вона старанно дотримувалась рекомендацій фахівців служби зайнятості, відвідувала заходи. Коли в базі з’явилась вакансія від Варвинської селищної ради «робітник з благоустрою» для Журавського старостинського округу, то роботу відразу запропонували Любові Квас. І от уже майже півроку жінка успішно працює.

За словами директора Варвинської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості Олени Кугут , співпраця з органами місцевого самоврядування завжди є плідною. Відтак вдається вирішувати низку важливих для громади питань: укомплектування вільних робочих місць, підтримки підприємницьких ініціатив на селі, благоустрою населених пунктів тощо.

#служба_зайнятості #ДСЗ #робота_є