Дата: 02.08.2021 17:07

12 серпня  2021 року о 10-00  годині  в залі засідань

Варвинської селищної ради відбудеться  засідання

виконавчого комітету Варвинської селищної ради

Порядок денний:

1. Про звіт про виконання бюджету Варвинської  селищної територіальної громади за І півріччя 2021 року.
  2. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 11.02.2021 №10 «Про встановлення лімітів споживання енергоносіїв на 2021 рік».
  3. Про звіт директора комунального підприємства «Господар» Варвинської селищної ради Чернігівської області за підсумками І півріччя 2021 року.
  4. Про затвердження норм надання послуг з вивезення побутових відходів в смт Варва.
  5. Про надання дозволу на вчинення правочинів.
  6. Про  затвердження рішення Варвинської селищної місцевої комісії з формування пропозицій щодо потреби в субвенції з державного бюджету місцевому бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, оформлене протоколом від 27 липня 2021 року № 1.
  7. Різне.