Рятувальники Прилуцького РУ ДСНС України у Чернігівській області провели рейдову перевірку місць збирання врожаю

Дата: 04.08.2021 17:06

04 серпня 2021 року працівниками Прилуцького РУ ГУ ДСНС України у Чернігівській області була проведена рейдова перевірка зернозбиральної техніки та місць зберігання зерна сільськогосподарських підприємств району. Зокрема, рятувальники завітали до СТОВ «Богдан». Під час огляду рятувальники відзначили достатньо високий рівень готовності господарства до проведення збиральної кампанії. Також було встановлено, що проведено певну роботу щодо готовності зернозбиральної та автотракторної техніки, яка забезпечена первинними засобами пожежогасіння та необхідним протипожежним інвентарем. Відчутно, що керівництво господарства з відповідальність ставляться до стану пожежної безпеки на період збирання врожаю.

У ході перевірки рятувальники провели профілактичні бесіди та  протипожежний інструктаж з працівниками господарства, а також нагадали правила використання вогнегасників.