Фахівці Прилуцького районного управління ГУ ДСНС України у Чернігівській області провели рейдову перевірку та профілактичні заходи щодо попередження пожеж в природних екосистемах

Дата: 09.08.2021 15:31

З метою попередження лісових пожеж під час пожежонебезпечного періоду 6 серпня 2021 року співробітники Прилуцького районного управління ГУ ДСНС України у Чернігівській області провели рейдову перевірку та профілактичні заходи щодо попередження пожеж в природних екосистемах. Рятувальники поспілкувалися з відпочиваючими. В ході бесід до громадян довели основні вимоги безпеки під час перебування на відкритих територіях, у лісопаркових зонах та поблизу торфовищ. Вогнеборці розповіли про численні приклади та наслідки пожеж, причинами яких послужила людська недбалість або ж необережність у поводженні з вогнем. Також нагадали про заборону розведення вогнищ у лісових масивах та навмисного випалювання сухої рослинності.

В кінці розмови всім громадянам вручені інформаційні листівки «Бережіть екосистеми від пожеж», аби зменшити кількість пожеж в природних екологічних системах, які виникають через людські фактори.