18 сесія восьмого скликання

Дата: 03.11.2021 16:24

18 листопада 2021 року о 14-00 годині  в залі Варвинського будинку культури відбудеться  засідання 18 сесії Варвинської селищної ради 8 скликання

На розгляд сесії вносяться питання:

1.

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок сільськогосподарського призначення у комунальну власність Варвинської селищної ради для сінокосіння і випасання худоби.

1.

Про відмову у затвердженні проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та безоплатну передачу у власність земельних ділянок.

1.

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, право оренди на яку підлягає продажу на земельних торгах.

1.

Про надання дозволу на поділ земельної ділянки.

1.

Про надання дозволів на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

1.

Про відтермінування розгляду заяв.

1.

Про відмову в наданні дозволів на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність.

1.

Про припинення права користування земельними ділянками.

1.

Про передачу в оренду земельної ділянки.

1.

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки.

1.

Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

1.

Про надання дозволів на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для городництва.

1.

Про внесення змін до договору оренди землі.

1.

Про внесення змін до договору оренди землі.

1.

Про розірвання договорів  оренди землі.

1.

Про передачу земельної ділянки в оренду для городництва.

1.

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

1.

Про укладення договорів на підготовку лотів до земельних торгів.

1.

Про передачу в оренду земельних ділянок під польовими дорогами.

1.

Про передачу у власність земельних ділянок.

1.

Про передачу у власність земельних ділянок.

1.

Про затвердження передавального акту Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Варвинської селищної ради Прилуцького району Чернігівської області.

1.

Про внесення змін до Програми з благоустрою території Варвинської селищної ради на 2021 рік.

1.

Про внесення зміни до Програми фінансової підтримки соціально незахищених верств населення Варвинської селищної територіальної громади на 2021-2025 роки.

1.

Про внесення зміни до Програми підтримки учасників антитерористичної операції, операції об’єднаних сил та членів їх сімей – мешканців територіальної громади на 2021-2025 роки.

1.

Про внесення змін до Плану (Програми) соціально – економічного та культурного розвитку Варвинської селищної  ради Прилуцького району Чернігівської області на 2021 рік.

1.

Про надання згоди на безоплатне прийняття майна у комунальну власність громади

1.

Про затвердження умов та додаткових умов передачі майна в оренду без проведення аукціону

1.

Про надання згоди на списання майна

1.

Про намір передачі в оренду об’єктів нерухомого майна та включення їх до Переліку першого типу

1.

Про передачу майна відділу культури Варвинської селищної ради

Про передачу майна Відділу освіти Варвинської селищної ради

1.

Про передачу майна КНП «Варвинський ЦПМСД»

Про передачу майна ТЦСО (НСП) Варвинської селищної ради

1.

Про приймання майна на баланс Варвинської селищної ради

1.

Про внесення змін до рішення другої сесії восьмого скликання селищної ради від 24 грудня 2020 року  № 90 «Про бюджет  Варвинської селищної територіальної громади на 2021 рік».