Мобільний ОФТАМОЛОГІЧНИЙ КАБІНЕТ

Дата: 15.11.2021 16:42

Валерій Зуб звернувся до клініки «Мікрохірургія ока Василя Шевчика», з проханням організувати виїзди медичних офтальмологічних бригад у райони його округу. Для жителів діятиме спеціальна ціна: замість стандартної вартості обстеження 400 грн - 200грн!

Про важливість вчасної діагностики, лікар-онколог, знає як ніхто інший!
Тож, якщо вам потрібно перевірити зір і підібрати окуляри, запишіться на прийом в мобільний офтальмологічний кабінет клініки Василя Шевчика.
Мобільний офтальмологічний кабінет оснащений таким само сучасним обладнанням, як і стаціонарні кабінети.

Головні принципи роботи команди офтальмо-машини: турбота, любов, повага та безпека!

Здоров'я та безпека як наших гостей, так і співробітників - пріоритет. Саме тому ми створили алгоритм відвідувань мобільного кабінету згідно з останніми рекомендаціями щодо пандемії COVID-19.

Клініка Василя Шевчика вакцинована 100%.

Перед початком робочого дня співробітники та фахівці проходять температурний скринінг і лише потім стають до праці.
Всі приміщення (салон мобільного кабінету в тому числі) регулярно вентилюються, провітрюються та знезаражуються, особливо ретельно - контактні поверхні.

Першочергово мобільний офтальмологічний кабінет відвідає райони, де немає лікаря окуліста.