Дата: 15.11.2021 17:08

30 листопада 2021 року о 10-00  годині  в залі засідань

Варвинської селищної ради відбудеться  засідання

виконавчого комітету Варвинської селищної ради

Порядок денний:

1. Про звіт про виконання бюджету Варвинської  селищної територіальної громади за 9 місяців 2021 року.
  2. Про схвалення Програми охорони навколишнього природного середовища на території Варвинської селищної ради на 2022-2025 роки.
  3. Про схвалення Програми проведення нормативної грошової оцінки земель с. Озеряни, с. Брагинці, с. Тонка, с. Берізка Озерянського старостинського округу Варвинської селищної ради на 2022 рік.
  4. Про схвалення Програми проведення нормативної грошової оцінки земель промисловості на території Варвинської селищної ради на 2022 рік.
  5. Про схвалення Програми розроблення документації із землеустрою на земельні ділянки, що розташовані на території Варвинської селищної ради на 2022 рік.
  6. Про схвалення Програми розвитку та забезпечення функціонування Трудового архіву Варвинської селищної ради на 2022-2024 роки.
  7. Про схвалення Програми місцевих стимулів для медичних працівників на 2022 рік.
  8. Про схвалення Програми підтримки діяльності організації ветеранів Варвинської селищної територіальної громади на 2022 рік.
  9. Про організацію громадських робіт у 2022 році.
  10. Про встановлення меж доступності транспортного обслуговування.
  11. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 22 лютого 2021 року № 24 «Про затвердження складу опікунської ради та Положення про опікунську раду при виконавчому комітеті Варвинської селищної ради».
  12. Про схвалення Програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі та розвитку особистого селянського господарства «Власний дім» на 2022  рік.
  13. Про схвалення Програми з благоустрою території Варвинської селищної ради на 2022 рік.
  14. Про схвалення Програми розвитку житлово-комунального господарства Варвинської селищної ради Прилуцького району Чернігівської області на 2022 рік.
  15. Про дозвіл на спилювання дерев.
  16. Про надання матеріальної допомоги.
  17. Про переведення особових рахунків.
  18. Про зняття особи з числа дітей-сиріт з квартирного обліку  у зв’язку з поліпшенням житлових умов.
  19. Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення.
  20. Про встановлення тарифу на послуги з поводження з побутовими відходами.
  21. Про проведення СЕО Схеми санітарного очищення смт Варва.
  22. Про надання дозволів на вчинення правочинів.
  23. Про затвердження висновку органу опіки та піклування.
  24. Різне.