Шановні аграрії Варвинщини!

Дата: 19.11.2021 12:50

Прийміть найщиріші вітання та побажання з нагоди вашого професійного свята – Дня працівників сільського господарства!

Ви саме ті, хто обрали для себе професію в аграрній сфері і становите міцний осередок трудівників, які забезпечують людей найнеобхіднішим для життя. Завдяки вашій господарській дбайливості, знанням і наполегливості розвивається сільське господарство, яке є визначною складовою розвитку держави, запорукою її процвітання. Ваші працьовиті руки, природна мудрість, багатий досвід живлять українську ниву.

З почуттям глибокої шани і поваги щиро дякуємо усім працівникам сільського господарства за самовіддану працю, за розуміння і мудрість, за натруджені руки. Ми всі усвідомлюємо, що завдяки розвитку сільського господарства підтримується і розвивається соціальна сфера села, вирішуються нагальні проблеми сьогодення. Ви робите все можливе для розвитку економіки  нашої  громади.

Бажаємо вам щедрих врожаїв та щедрих подарунків долі, миру, благополуччя та достатку в кожній родині!

Депутатський корпус селищної ради,

виконавчий комітет

Селищний голова                                                         Валентина САВЕРСЬКА-ЛИХОШВА