День пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 рр

Дата: 26.11.2021 14:59

Щороку, в четверту суботу листопада  наша країна відзначає День пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 рр.

Напередодні цього дня керівництво громади, представники  трудових колективів, навчальних закладів взяли участь у мітингу-реквієму, приуроченому цим сумним подіям.

Голод – це не тільки смерть, а й духовна руїна, знищення здорової народної моралі, втрата ідеалів, занепад культури, рідної мови, традицій.

Це була безкровна війна тоталітарної системи проти українського народу, для того, щоб підірвати коріння волелюбної нації, винищити цілий етнос.

Не можна собі уявити, що в  самому центрі цивілізованої Європи, в Україні, яка була житницею континенту, знищено голодом мільйони людей! Щоб не повторилися такі події, ми повинні знати і пам’ятати про них.

Під скорботні звуки реквієму присутні вшанували пам’ять безневинно убієнних хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятного знаку.

Шановні земляки, просимо долучитися  до акції «Запали свічку», яка традиційно відбувається кожної четвертої суботи листопада  о 16 годині, в знак вшанування жертв Голодомору 1932-1933 р.р.