Шановні працівники прокуратури та ветерани служби!
Щиро вітаємо усіх вас із професійним святом – Днем працівників прокуратури України!
Прокуратурі України, як важливій складовій правової системи держави, відведена особлива роль регулювання суспільних відносин. На працівників прокуратури покладенні нелегкі завдання утвердження верховенства права та закону, захисту прав та свобод кожного громадянина.
У день професійного свята бажаємо вам міцного здоров’я, душевного спокою та родинного затишку, добра та поваги від людей, невичерпної енергії, успіху в усіх починаннях. Нехай ваша щоденна та наполеглива праця, вірність національній ідеї допомагають сумлінно виконувати службові обов’язки на благо українського народу та України!
Зі святом!
З повагою
Депутатський корпус селищної ради,
виконавчий комітет
Селищний голова Валентина САВЕРСЬКА-ЛИХОШВА