Спеціалізована служба первинного соціально-психологічного консультування осіб, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі у Варві

Дата: 13.12.2021 14:11

8 грудня цього року відбулася робоча зустріч першого заступника селищного голови Віктора Гармаша, директора комунального закладу «Варвинський центр соціальних служб» Варвинської селищної ради з представниками Прилуцької райдержадміністрації: Олесею Кісленко, заступником голови райдержадміністрації, Наталією Бутко, начальником управління соціального захисту населення райдержадміністрації, Оксаною Халімон, депутатом Чернігівської обласної ради, спеціалістами управління соціального захисту райдержадміністрації.

Зустріч відбулася в рамках проведення Всеукраїнської акції «16 днів протидії гендерному насильству» та ознайомлення робочої групи райдержадміністрації з реалізацією у Варвинській селищній громаді урядового проекту по створенню Спеціалізованої служби первинного соціально-психологічного консультування осіб, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі.

В ході зустрічі було обговорено актуальність та важливість для громад району надання спеціалізованих соціальних послуг для осіб, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі, підсумовано стан освоєння державної субвенції місцевому бюджету Варвинської селищної громади на створення спеціалізованої Консультативної служби, узгоджено механізм  міжвідомчої взаємодії  та співпраці структурних підрозділів на рівні району та громад у сфері протидії домашньому насильству.

Учасники зустрічі надали інтерв'ю журналісту Прилуцької телекомпанії «ТІМ».