Заходи пожежної безпеки при проведенні Новорічних свят

Дата: 21.12.2021 12:54

При  влаштуванні Новорічної ялинки всі загалом турбуються про  її красу та охайність. Але не потрібно забувати і про дотримання правил пожежної безпеки. Варто нагадати основні положення, щоб свято не було зіпсоване.

Новорічну ялинку слід встановлювати на надійній опорі і на безпечній відстані від опалювальних та нагрівальних приладів. Забороняється прикрашати ялинку ватою, папером, марлею, іграшками із целулоїду.  Для освітлення ялинки використовуйте гірлянди заводського виготовлення з послідовним підключенням лампочок напругою не більше 12 вольт. Не залишайте дітей біля ялинки без нагляду, не дозволяйте їм самостійно запалювати бенгальські вогні, користуватися хлопушками.

Встановлюючи Новорічну ялинку в громадських місцях, слід пам’ятати, що розташовувати її потрібно не вище другого поверху в приміщенні з якого є два окремі виходи.

При святкування в дитячих садках, шкільних закладах слід призначати чергових вихователів, вчителів або батьків. Потрібно мати на  поготові воду та щільне покривало на випадок пожежі.

Пам’ятайте номер пожежно-рятувальної служби -  101.

Щасливого Вам Нового Року!

Прилуцьке РУ ГУДСНС України у Чернігівській області