Шановні працівники енергетичної галузі!

Дата: 22.12.2021 14:25

Від щирого серця вітаємо вас з професійним святом – Днем енергетика! Не можна уявити розвиток будь-якої галузі народного господарства без електричної енергії, яку своєю наполегливою працею доносять до кожної людини, кожного підприємства працівники енергетичної галузі. Люди, які присвятили себе енергетиці, стійкі характером, мужні й віддані обраній професії.

Дякуємо вам за сумлінну та наполегливу працю задля забезпечення повсякденних потреб жителів громади. Бажаємо всім працівникам енергетичної галузі безаварійної роботи, впевненості в завтрашньому дні, міцного здоров’я, добра, успіхів та благополуччя!

Депутатський корпус селищної ради,

виконавчий комітет

Селищний голова                                                         Валентина САВЕРСЬКА-ЛИХОШВА