ВАРВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування:

Дата: 23.12.2021 18:58

• спеціаліста Гнідинцівського старостинського округу – 3 посадові особи (віддалені робочі місця в с. Богдани, с. Дащенки, с. Остапівка);
  • спеціаліста  Варвинської селищної ради  – 3 посадові  особи (віддалені робочі місця в с. Калиновиця, с. Леляки, с. Світличне).

Вимоги до кандидатів: Вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою. Без вимог до стажу роботи.

Завдання, обов'язки та повноваження. У межах визначених посадовою інструкцією завдань здійснює аналітичну та організаційну діяльність на одному з напрямів роботи структурного підрозділу або на одному з напрямів діяльності ради. Бере участь у розробленні проектів організаційних, інформаційно-аналітичних матеріалів, пов'язаних з прийняттям та виконанням управлінських рішень, а також у підготовці відповідей на звернення та заяви, що надійшли на розгляд до відповідного структурного підрозділу або місцевої ради. Виконує роботу під контролем спеціаліста вищої категорії (кваліфікації) та керівника вищого рівня (керівника підрозділу, за наявності, або заступника голови з питань діяльності виконавчих органів відповідно до розподілу обов'язків).

Необхідні документи для участі у конкурсі: заява про участь у конкурсі; заповнена особова картка (форма П-2ДС); дві фотокартки розміром 4х6 см; копії документів про освіту; копії паспорта та військового квитка (за наявності); е-декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2021 рік.

Оголошення  про   конкурс  надруковано   в  газеті  «Слово  Варвинщини»  від  23.12.2021 №51.

Прийом  документів здійснюється  протягом   30 днів  від  дня  опублікування оголошення за адресою:

смт Варва, вул. Шевченка,38, кабінет №4.