До уваги військовослужбовців ЗСУ, ветеранів АТО/ООС та членів їх сімей !

Дата: 21.01.2022 16:00

Відповідно до Меморандуму про співробітництво між Міністерством увах ветеранів України (далі – Мінветеранів) та Міжнародним благодійнимфондом «Міжнародний фонд соціальної адаптації» (далі – МФСА) від 29 листопада 2021 року та з метою ефективної реалізації спільного проекту Мінветеранів та МФСА «Норвегія-Україна. Професійна адаптація. Інтеграція вдержавну систему» (далі – проект «Норвегія-Україна») інформуємо про початок комплектування навчальних груп.

Проект «Норвегія-Україна» реалізується у м. Чернігів на базі Національного університету «Чернігівська політехніка» у формі безкоштовних курсів з професійної перепідготовки військовослужбовців ЗСУ, ветеранів АТО/ООС та членів їх сімей за програмою «WEB технології та англійська мова в бізнесі».

Дисципліни, які викладатимуться: «Англійська мова в бізнесі», «Комп’ютерна графіка», «Верстка та оформлення WEBсторінок», «Розробка WEB сторінок з використанням фреймворку Bootstap», «WEB програмування», «Сучасні технології енергозбереження», «Розробка сайтів на основі платформ Wordpress», «Бізнес-модель Canvas: інструмент для підприємців новаторів»,«Маркетинг в соціальних мережах (SMM)» та інші.

Учасником проекту може стати:

- кадровий військовослужбовець Збройних сил України та інших силових структур, який завершує службу в поточному році;

- кадровий військовослужбовець Збройних сил України та інших силових структур, який звільнений в запас або відставка протягом останніх трьох років та який має стаж служби не менше 10 років;

- учасники бойових дій; - члени сімей (дружина/чоловік) всіх трьох вищезазначених категорій;

- члени сімей загиблих учасників бойових дій (чоловік/дружина);

Додаткові вимоги до учасників проекту:

- вік учасників проекту не повинен перевищувати 50 років.

- причина звільнення: завершення контракту, медичні показання, реформування ЗСУ. Учасники мають надати документи, що підтверджують їхній статус.

Дата початку курсів – середина лютого 2022 року.

Дата закінчення курсів – кінець травня 2022 року

Після закінчення курсів професійної перепідготовки учасники отримують випускні документи.

За додатковою інформацією та для запису в групу, необхідно до 18 лютого 2022 року зв’язатися з координаторкою проекту Тетяною Іванівною за тел.: 093-51 65-856

Більш детальну інформацію про проект можна дізнатися на сайтах: https://www.facebook.com/groups/1548045162179419 http://ifsa.kiev.ua/

За повідомленням Відділу у Чернігівській області

Міністерства у справах ветеранів України