З Днем Соборності України!

Дата: 22.01.2022 07:51

Шановні жителі  нашої громади!

22 січня 1919 року в житті нашої держави сталася радісна та хвилююча подія. Саме в той день, на Софійському майдані Києва було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки. Возз’єднанню українських земель судилося навіки стати в історії України одним з найвеличніших національних свят – Днем Соборності України.

Українська нація не одне століття йшла до цієї дати, до свого ментального, духовного та географічного возз’єднання. Не одне покоління найвірніших синів України поклало свої життя за ідею Незалежності нашої держави, за свою патріотичну позицію. Усі вони для нас хотіли свободи та кращого майбутнього, аби ми жили у вільній та демократичній країні. Тож сьогодні, святкуючи День Соборності України, ми маємо пам’ятати про цінність нашої Незалежності та усвідомлювати, що побудова заможної країни – наш священний борг перед історією.

Отож, бажаємо всім нам любові до рідного краю, миру, добробуту, мудрості. Нехай віра в єдину, вільну та неподільну Україну надихає нас на нові звитяги, заради майбутнього наших дітей! Зі святом вас, дорогі друзі! Із Днем Соборності України!

Депутатський корпус селищної ради,

виконавчий комітет