Вчитель року – 2022

Дата: 07.02.2022 14:35

01- 03 лютого 2022 року відбувся дистанційно фінальний етап першого туру конкурсу «Вчитель року – 2022» у номінації «Мистецтво», в якому взяли участь 5 педагогів закладів загальної середньої освіти Чернігівської області. Варвинську територіальну громаду представляла вчитель музичного мистецтва Світличненського та Гнідинцівського ЗЗСО – Інна Іванівна Рубан – Оленіч.

Учасники конкурсу змагалися у таких конкурсних випробуваннях: «Практична робота», «Творча робота», «Фрагмент дистанційного уроку». Під час проведення конкурсного випробування «Практична робота» учителі музичного мистецтва працювали з музичним твором. Під час виконання творчої роботи педагоги продемонстрували предметно-методичну компетентність з розроблення плану-сценарію музично-сценічної постановки з режисерськими коментарями позакласного заходу із використанням навчального мистецького матеріалу. У конкурсному випробуванні «Фрагмент дистанційного уроку» учителі показали педагогічну майстерність з організації освітнього процесу шляхом проведення фрагменту дистанційного уроку з вивчення нового матеріалу та первинного застосування нових знань в синхронному режимі. Уроки, проведені конкурсантами, вирізнялися високим рівнем методичної майстерності, оригінальними підходами до використання сучасних педагогічних технологій, доцільним використанням ІКТ, атмосферою доброзичливості та творчої співпраці вчителя та учнів.

На основі рейтингу, укладеного за загальною кількістю балів, одержаних учасниками під час конкурсних випробувань фінального етапу першого туру та на підставі рішення журі переможцем конкурсу стала:

Юлія Маричевська, учитель музичного мистецтва Прилуцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 14 Прилуцької міської ради.

Інна Іванівна Рубан- Оленіч стала лауреатом, зайнявши ІІ місце, набравши у підсумку 89 балів. Вітаємо Інну Іванівну з цим творчим досягненням і бажаємо нових звершень на педагогічній ниві!