Шановні учасники бойових дій на території інших держав!

Дата: 15.02.2022 09:35

Щорічно, 15 лютого в  Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. До 2004 року це свято носило іншу назву – День памяті воїнів – інтернаціоналістів. Безперечно, найбільше в українців це свято асоціюється з сумнозвісною афганською війною.

Як говорить статистика, на території Афганістану під час війни загинуло 4  тисячі українців. 72 українських воїни зникли безвісти. Тисячі матерів втрали своїх синів, а сотні дітей залишилися без батька. Майже 6 тисяч українців повернулися з тої війни із серйозними проблемами зі здоров’ям, які, на жаль, тривожать їх донині.

Також, нагадаємо, що в період незалежної України у миротворчих операціях загинуло 49 військових.

Отож, шановні учасники бойових дій на території інших держав! В цей день, ми засвідчуємо перед  Вами свою глибоку шану та повагу до Вашої сміливості та мужності! Ви – не з переказів знаєте ціну війни та людського життя. Бажаємо Вам козацького здоров'я, довгих років життя та звісно, мирного неба над головою!

Депутатський корпус селищної ради,

виконавчий комітет

Селищний голова                                                           Валентина САВЕРСЬКА - ЛИХОШВА