Відбувся чемпіонат Чернігівської області з боксу

Дата: 23.02.2022 14:04

З 16 по 18 лютого 2021 року в м. Чернігів відбувся чемпіонат Чернігівської області з боксу серед усіх вікових категорій. Честь Варвинської громади під керівництвом тренерів Ігоря Прудяка та Сергія Шолома відстоювали спортсмени Варвинської ДЮСШ.

Серед юніорів 2006 – 2007 років народження у ваговій категорії 57 кг – Іван Бойко, серед дорослих – Михайло Свинобой (вагова категорія 67 кг) та Олександр Кузьменко (вагова категорія 71 кг).

Загалом, в змаганнях взяло участь близько 130 спортсменів з усієї області. Даний чемпіонат є відбірковим етапом, метою якого є подальше формування збірної команди області для участі в Чемпіонатах України в різних вікових групах.

За результатами проведених спарингів наші хлопці показали більш ніж гідний результат:

Кузьменко Олександр – І місце;

Бойко Іван – ІІ місце;

Свинобой Михайло – ІІІ місце.

Зазначимо, що фінансування поїздки наших боксерів до Чернігова на обласний чемпіонат здійснювалося за рахунок коштів Варвинської селищної ради.