ЗВЕРНЕННЯ ДО ГРОМАДЯН ВАРВИНСЬКОЇ СТГ

Дата: 24.02.2022 17:03

У зв’язку із ситуацією, пов’язаною із введенням російських військ на територію України, Варвинська селищна рада спільно з Варвинським комісаріатом звертається до патріотично налаштованих громадян Варвинської територіальної громади. Дорогі мешканці громади, просимо Вас, за можливістю, вступати до лав загону охорони Варвинської СТГ. Загін буде охороняти стратегічно важливі об’єкти Варвинської громади.

Зазначаємо, що якщо Ви хочете добровільно записатися в такий загін і при цьому маєте постійне місце роботи, то Ваше місце буде збережено, а на період перебування в охоронному загоні Вам буде виплачуватися середньомісячна заробітна плата.

Для реєстрації в охорону Варвинської громади звертатися до Варвинського комісаріату.