Відбулося засідання Варвинського селищного голови з підприємцями

Дата: 25.02.2022 13:43

25 лютого у Варвинській селищній раді відбулося засідання Варвинського селищного голови з підприємцями. Селищний голова Валентина Саверська – Лихошва попросила усих запрошених про надання максимально можливої допомоги Варвинській громаді.

Перш за все Валентина Василівна зазначила, що якщо є змога, допомогти з пальним та харчами. Безумовно, добровольці, які будуть охороняти стратегічно важливі обєкти Варвинської громади повинні 3 рази на добу харчуватися. Селищний голова зазначила, що поки що продукти є в необхідній кількості, але якщо чогось не вистачатиме, то керівництво ради звертатиметься за допомогою до підриємців, які працюють в харчовій сфері. Також було виголошено прохання допомогти з ліхтарями для патрулювання поки селищна рада сама не зробить закупи якісних ліхтарів.