ЮНІСЕФ разом із Міністерством соціальної політики розпочали програму грошової допомоги українським родинам із дітьми, які постраждали через війну

Дата: 31.03.2022 11:24

Про це повідомив заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко.

За його даними, допомогу можуть отримати родини, які:

1. Мають трьох і більше дітей до 18 років;
  2. Мають принаймні одну дитину з інвалідністю до 18 років.

Для отримання грошової допомоги необхідно зареєструватися на сайті register.unicef.org. Заявки на отримання фінансової підтримки можуть також подавати названі батьки або батьки-вихователі.

"Заявку розглядатимуть фахівці ЮНІСЕФ та його партнери. Вам повідомлять про рішення, надіславши СМС на номер, який ви зазначите при поданні заявки", — зазначив Тимошенко.

Який розмір допомоги та коли надійде

• Сума грошової допомоги на місяць складе 2 200 грн на кожного члена сім’ї, але не більше як на 5 осіб. Наприклад, якщо у вашій родині четверо людей, то, виходячи з розрахунку 2 220 грн х 4 особи х 3 місяці, ви отримаєте 26 640 грн. Або якщо вас п’ятеро чи більше, то, виходячи з розрахунку 2 220 грн х 5 осіб х 3 місяці, отримаєте 33 300 грн.
  • Виплата допомоги за три місяці відбудеться одноразово, єдиним платежем.
  • Сім’ї, які не мають банківського рахунку чи доступу до нього, отримають оплату в альтернативний спосіб. Детальніше про це тут.

Що відомо

• У Верховній раді зареєстрували законопроєкт №7198 щодо компенсації українцям втраченого або пошкодженого житла під час війни.
  • Міністерка економіки Юлія Свириденко повідомила, що втрати України станом на 28 березня орієнтовно становлять 564,9 мільярда доларів.
  • За даними ООН, з початку повномасштабного вторгнення Росії з України виїхали понад чотири мільйони людей. Найбільше українських біженців прибуло до Польщі.
  • 21 березня прем'єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що держава виплатить по 2 тисячі українцям, які вимушено покинули свої домівки. Реєстрація буде доступна з 30-го березня через "Дію".