Дорогі варвинці та жителі Варвинської громади!

Дата: 26.04.2022 10:43

26 квітня 1986 року – одна із найчорніших дат в історії українського народу. Це дата, коли українці стали іншими. В день, коли вибухи та яскраво-червоне зарево запалили чорнобильське небо, народилися нові українці. Ті, у серцях і душах яких назавжди поселилися спогади про страшні емоції, знайомі з дитинства, юності та молодості. На жаль, сьогодні, в час війни, ці люди знову переживають схожі емоцій, вони знову змушені боятися за себе, своїх дітей та онуків.

Понад 36 років минуло з моменту аварії на Чорнобильській АЕС, однак, страшні наслідки найбільшої в історії людства техногенної катастрофи, залишаються предметом обговорення світової наукової спільноти. За визначенням UNSCEAR і ВООЗ, Чорнобильська катастрофа віднесена до аварій ядерних об’єктів найвищого рівня.

Саме цей день, 26- го квітня, ми позиціонуємо як День пам'яті про тих, хто зіткнувся із справжнім пеклом на землі та про ліквідаторів цієї масштабної трагедії. Тож дорогі друзі, сьогодні ми віддаємо данину пам'яті всім, хто у 86-му зустрівся віч-на-віч із Чорнобильською катастрофою.

Депутатський корпус селищної ради,

виконавчий комітет