Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Дата: 09.06.2022 08:42

про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про

стратегічну екологічну оцінку

ПОВНА НАЗВА ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ:

Схема санітарного очищення смт Варва Чернігівської області

Проект Схеми санітарного очищення смт Варва Чернігівської області (далі -Схема) передбачає створення відповідної інфраструктури та визначає завдання, які покликані створити комплексну систему поводження з відходами, що в свою чергу мінімізує шкідливий вплив на здоров’я населення.

ОРГАН, ЩО ПРИЙМАТИМЕ РІШЕННЯ ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ

ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ:

Варвинської селищна рада Прилуцького району Чернігівської області.

ПЕРЕДБАЧУВАНА ПРОЦЕДУРА ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ:

Дата початку та строки здійснення процедури:

Громадське обговорення проекту Схеми та Звіту про стратегічну екологічну оцінку (далі - Звіт про CEO) проводиться строком протягом не менше 30 днів з дня їх оприлюднення, а саме з 09.06.2022 по 09.07.2022.

Способи участі громадськості:

Громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі зауваження і пропозиції до проекту Схеми та Звіту про CEO. Усі зауваження і пропозиції, отримані протягом встановленого строку, підлягають обов'язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.

Дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення):

Враховуючи вимоги постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» зі змінами зауваження і пропозиції громадськості будуть прийматися у письмовому та електронному виглядах.

Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування та звітом про стратегічну екологічну оцінку документа державного планування:

З інформацією щодо проекту Схеми та Звіту про CEO можна ознайомитися на офіційному вебсайті Варвинської селищної ради (https://varvynska-gromada.gov.ua/) в розділі «Новини».

Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій:

Відділ житлово-комунального господарства, благоустрою та цивільного захисту Варвинської селищної ради, на адресу: 17600, Чернігівська обл., Прилуцький р-н, смт Варва, вул. Шевченка, буд. 38, електронна адреса: varva@vsrada.gov.ua, контактний телефон: (095) 0012343.

Відповідальна особа – Курганський Юрій Вікторович.

Місце знаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Офіційні сайти Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України (https://mepr.gov.ua/), Департамент екології та природних ресурсів Чернігівської обласної державної адміністрації (https://eco.cg.gov.ua/).

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування:

Транскордонні консультації в рамках зазначеної процедури стратегічної екологічної оцінки не проводяться.

Селищний голова                                                   Валентина САВЕРСЬКА-ЛИХОШВА

Схема санітарного очищення смт Варва Чернігівської області

Звіт про стратегічну екологічну оцінку проекту Схеми санітарного очищення смт Варва Чернігівської області