Мармизівка з водою...

Дата: 15.06.2022 12:36

Завдяки сприянню керівництва Варвинської селищної ради, в особі голови громади Валентини Саверської-Лихошви та першого заступника Віктора Гармаша, благодійної фінансової підтримки БФ «Баришівська зернова компанія» і СТОВ «Цукровик» у селі Мармизівка Озерянського старостинського округу Варвинської громади вдалось вирішити піврічну проблему відсутності води в двадцяти восьми мешканців.

За надані благодійні кошти було капітально відремонтовано свердловину. Тож нещодавно довгоочікувана вода вже надійшла в оселі мешканців Мармизівки.

Свій внесок у добру справу здійснила й родина Довбишів, а також допомогли небайдужі мешканці села, що вийшли на толоку та привели до ладу територію, на якій розміщена водяна свердловина. Вони викосили бур'ян та спорудили навіс, за що їм велика вдячність.

Варвинська селищна рада та мешканці с.Мармизівка висловлюють щиру повагу та вдячність меценатам БФ «Баришівська зернова компанія» (Ян.з Дністрянська) та СТОВ «Цукровик» (Павло Пустовойт) за надану благодійну допомогу.

Дякую за розуміння та підтримку і щиро надіюсь на подальшу плідну співпрацю.

Галина Довбиш, діловод с. Мармизівка

Озерянського старостинського округу