Дорогі Варвинці та жителі Варвинської громади!

Дата: 22.06.2022 16:06

22 червня один з найстрашніших днів в історії українського народу. Саме в цей день, 1941 року тишу в містах і селах України замінили удари та вибухи.

Радість та дитячий сміх поступилися мародерству та смерті. В цей день і на майбутні роки війни єство людини прийняло обличчя диявола, який готовий був нищити всіх на своєму шляху. Втрати України в Другій Світовій війні є воістину незбагненними. Важко навіть уявити, що за найскромнішими перерахунками Україна втратила 8 мільйонів життів. Насправді ж смертей було значно більше. Демографічно ми втратили понад 13 мільйонів населення. Страшні цифри. За кожним втраченим життям біль, сльози та невимовне горе, яке назавжди залишиться в пам'яті сучасників. У нашій країні немає родини, яко ї б не торкнулася чорна рука війни. Наш священний обов'язок сьогодні - пам'ятати, яку ціну віддали наші предки аби мали змогу жити. Сьогодні наша нація стикається з подібними викликами, із таким самим горем і тугою, яка маємо переконання, розвіється нашою перемогою.

Депутатський корпус селищної ради,
виконавчий комітет