Про термінове надання інформації

Дата: 30.06.2022 09:51

На засіданні робочої групи з вирішення проблемних питань, пов’язаних з реєстрацією податкових накладних (розрахунків коригувань) в Єдиному реєстрі податкових накладних, зупиненням, відмовою в їх реєстрації сільськогосподарським товаровиробникам (фермерським господарствам тощо) Чернігівської області,

яке відбулося 22 червня 2022 року в м. Чернігів, між учасниками була досягнута домовленість централізовано передати до Головного управління ДПС у Чернігівській області невиконані рішення судів про розблокування податкових накладних.

В разі наявності невиконаних рішень судів просимо суб’єктів господарювання, які ведуть свою діяльність на території Варвинської громади  надати скановані копії вищезгаданих рішень до 16:00  30 червня 2022 року у відділ комунальної власності, інфраструктури, планування та обліку Варвинської селищної ради.