Патріотичне виховання на базі підрозділу органу пробації

Дата: 28.07.2022 11:28

Національно-патріотичне виховання молоді – це комплексна системна і цілеспрямована діяльність органів державної влади, в тому числі органів пробації, освітніх закладів, громадських організацій, сім’ї та інших соціальних інститутів щодо формування у молодого покоління високої патріотичної свідомості, почуття вірності, любові до Батьківщини, турботи про благо свого народу, готовності до виконання громадянського і конституційного обов’язку із захисту національних інтересів, цілісності, незалежності України, сприяння становленню її як правової, демократичної, соціальної держави.

Сьогодні сильний патріотичний дух молоді - це світле майбутнє нашої держави завтра, саме тому на базі Прилуцького районного сектору № 3 філії Державної установи «Центр пробації» у Чернігівській області постійно проводиться соціально-виховна робота з національно-патріотичного виховання, яке спрямовано на молодь, задля формування у молодого покоління високої патріотичної свідомості, почуття вірності та любові до Батьківщини.

Мета патріотичного виховання та основні ідеї, які доносять співробітники органів пробації на таких заняттях, конкретизується через систему таких виховних завдань:

• утвердження в свідомості і почуттях особистості патріотичних цінностей, переконань і поваги до культурного та історичного минулого України;
  • виховання поваги до Конституції України, Законів України, державної символіки;
  • підвищення престижу військової служби, а звідси – культивування ставлення до солдата як до захисника вітчизни, героя;
  • усвідомлення взаємозв’язку між індивідуальною свободою, правами людини та її патріотичною відповідальністю.

Так, відповідно, 19.07.2022 року було проведено одне з таких занять з клієнтами пробації, завдання якого виконані в повному обсязі.

Сергій Свіженко, старший інспектор Прилуцького районного сектору № 3 філії Державної установи «Центр пробації» у Чернігівській області.