Заяву на отримання мікрогранту на створення або розвиток бізнесу можна подавати повторно

Дата: 30.08.2022 16:53

Відповідні зміни до Порядку надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.06.2022 № 738, набули чинності 17 серпня поточного року.

Зокрема, ними передбачено право заявників, яким попередньо було відмовлено в отриманні мікрогранту у рамках програми «єРобота» через недосконалість бізнес-планів чи невідповідність їх вимогам програми, повторно звернутись за його отриманням.

Раніше Порядком передбачалося, що повторно подані заяви від одного отримувача не розглядатимуться. Наразі визначено, що мікрогрант надається отримувачу одноразово, що водночас не обмежує кількість поданих заяв для його отримання.

Зазначеними змінами також передбачена можливість повернення бізнес-плану отримувача для доопрацювання за результатами його розгляду регіональним центром зайнятості. У такому разі розгляд оновленого бізнес-плану відбудеться в наступний період в межах встановленого кінцевого строку за результатами доопрацювання. Не є підставою для повернення бізнес-плану наявність орфографічних, синтаксичних, граматичних помилок, що не спотворюють змісту бізнес-плану.

Отримати консультацію щодо мікрогрантів можна за тел.: (0462)77-90-29 або на нашому каналі онлайн-підтримки в Telegram https://t.me