Школяриків із родин загиблих Героїв привітали з Першовереснем

Дата: 15.09.2022 11:27

31 серпня, напередодні початку нового навчального року, Третім відділом Прилуцького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки та Варвинською селищною радою проводилися заходи щодо привітання з Днем знань дітей шкільного віку сімей загиблих. Таких школяриків у Варвинській громаді шестеро.

Начальник відділу Віктор Московченко та соціолог Леся Коломієць відвідали сім’ї військовослужбовців, які загинули під час російсько-української війни. Дітям вручили подарунки, котрі допомогли придбати аграрії із ТОВ “Цукровик”. Приязні, підбадьорливі настанови дітворі перед школою звучали того дня від місцевих військових, адже їх батьки – загиблі Герої, вже не зможуть розділити з ними тривоги і радощі.

Соціологом проведена бесіда щодо наявності проблемних питань, надана психологічна підтримка.

За повід. Тре­тього відділу Прилу­ць­кого районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

На світлинах: з Днем знань школяриків Анастасію Кро­­пи­ву, Богдану Шпа­дарук, Альо­ну та Артема Те­тя­нишків приві­тав начальник Тре­тьо­го відділу При­луцького РТЦК та СП підполковник В. МОСКОВЧЕНКО. До привітанння Ми­хайла Дроздова при­єдналася староста Гнідинцівського старостинського округу О. СИТНИК.